Przeglądając tę stronę znajdą Państwo informacje o tym kim jesteśmy i jakie metody leczenia proponujemy aby zadbać o zdrowy i piękny uśmiech.

  Oferujemy Państwu wieloletnie doświadczenie, miłą i szybką obsługę, nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości materiały stomatologiczne.


    Przyjazne dentystki na Ciebie czekają. Przyjdź i przekonaj się sam!

 • Profilaktyka

  Profilaktyka odgrywa bardzo ważną rolę w zapobieganiu próchnicy, ale także w uzyskaniu i zachowaniu jak najlepszego efektu leczenia. Badania profilaktyczne Czytaj dalej
 • Stomatologia dziecięca

  Pierwsze spotkanie dziecka z dentystą jest wydarzeniem, które może mieć poważne konsekwencje dla jego późniejszego nastawienia do leczenia stomatologicznego. Czytaj dalej
 • Stomatologia estetyczna

  Stomatologia estetyczna jest takim działem, którego zawartość jest zbiorem zabiegów z różnych dziedzin stomatologii. Znajdziemy tu zabiegi z zakresu stomatologii Czytaj dalej
 • Stomatologia zachowawcza

   Stomatologia zachowawcza zajmuje się metodami zachowania zębów w ich naturalnym kształcie i kolorze. Dzięki niej utrzrymacie Państwo zdrowe i piękne Czytaj dalej
 • 1

Witokogolny

Zadzwoń i umów sie na wizytę: tel: 509 331 943

lek. dent. Hanna Szalast  
Poniedziałek 09:00-  14:00  
Wtorek 15:00 - 20:00  
Środa 15:00 - 20:00  
Czwartek 15:00 - 20:00  
Piątek 09:00 - 14:00  
Sobota -  

 Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 20:00

 W przypadkach złożonych zabiegów istenieje możliwość umówienia wizyty na sobotę - wymaga to wcześniejszego uzgodnienia telefonicznego.  Pacjentów w sytuacjach awaryjnych "z bólem" przyjmujemy w godzinach podanych w powyższej tabeli, po wcześniejszej konsultacji telefonicznej.  Gabinet nie prowadzi usług z zakresu pogotowia stomatologicznego w dni wolne od pracy.

 • 1

Dzieci lubią dentystów - dentyści lubią dzieci !

Staramy się, aby najmłodsi pacjenci czuli się bezpieczni i zrelaksowani w naszym gabinecie.

Pierwsze spotkanie dziecka z dentystą jest wydarzeniem, które może mieć poważne konsekwencje dla jego późniejszego nastawienia do leczenia stomatologicznego.

Przed wizytą u dentysty należy koniecznie otwarcie porozmawiać z dzieckiem i szczegółowo wyjaśnić mu jej przebieg . Nie należy okłamywać dziecka ani stwarzać w domu atmosfery, że wizyta u stomatologa to coś strasznego.

Bardzo ważne jest żeby pierwsza wizyta była kontrolną, aby lekarz miał możliwość zapoznania małego pacjenta z nowym miejscem i sprzętem.

Przeglad

Jakie mogą być wypełnienia?

Oczyszczanie ubytków z próchnicy często kojarzy się dzieciom z bólem, dlatego ważny jest rodzaj założonego wypełnienia jako nagroda za wytrwałość podczas zabiegów stomatologicznych.

Wiercenie

 

WypelnieniaPoza klasycznymi materiałami stosowanymi w zębach stałych dostępne są też kolorowe materiały (do wyboru w siedmiu barwach z efektownym brokatem), które cechuje zwiększona ilość uwalnianego fluoru oraz minimalna ścieralność.

Najczęściej wybierane przez dzieci kolory to: niebieski, pomarańczowy, różowy i zielony.

WypRozowe

 

WypZielone

Oczywiście każdy grzeczny pacjent otrzyma od nas nagrodę niespodziankę!

 

 Ekstrakcje zębów mlecznych są oczywiście bezbolesne! Zanim znieczulimy pacjenta właściwym środkiem znieczulającym, smarujemy błonę śluzową w miejscu wkłucia specjalnym, owocowym żelem, który zmniejsza ból samego wkłucia igły.

 Ekstrakcja odbywa się szybko i bezboleśnie, zwłaszcza, że często zęby mleczne są już mocno rozchwiane, a ich korzenie częściowo lub całkowicie zresorbowane (wchłonięte) w organizmie.

 Wykonujemy u dzieci zabiegi profilaktyczne, mające na celu ochronę zębów mlecznych i stałych takie jak:

 • Lakierowanie
 • Lakowanie bruzd zębowych
 • Lapisowanie (Impregnacja zębiny zmienionej próchnicą.)

Nakladanie

Karolina

 Lakierowanie polega na nałożenie preparatu fluoru na profesjonalnie oczyszczone wcześniej powierzchnie zębowe. Zabieg jest krótki, przyjemny i bezbolesny a elekt utrzymuje się przez około trzy miesiące.

 

 Lakowanie (uszczelnianie bruzd i zagłębień zębów) jest zabiegiem profilaktycznym polegającym na mechanicznym zablokowaniu miejsc gdzie najczęściej gromadzi się płytka nazębna odpowiedzialna za powstawanie próchnicy.

 

 Lapisowanie stosuje się w ubytkach próchnicowych bardzo rozległych w zębach mlecznych gdy nie ma już możliwości leczenia metodami konwencjonalnymi. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny i krótki. Wykonywany jest jako seria około pięciu zabiegów co drugi trzeci dzień. Serię taką powtarza się w miarę potrzeby po trzech czterech miesiącach.

 • Endometria

   Z przyjemnością informujemy Państwa, że 1 kwietnia 2010 roku w naszym gabinecie pojawił się nowoczesny endometr piątej generacji - przyrząd służący Czytaj dalej
 • Kamera wewnątrzustna

  Kamera wewnątrzustna - za pośrednictwem specjalistycznego oprogramowania komputerowego ułatwia ocenę stanu jamy ustnej nie tylko lekarzowi, ale również... Czytaj dalej
 • Znieczulenie

    W naszym gabinecie zabiegi nie muszą kojarzyć się z bólem, ponieważ stosujemy najlepsze dostępne na rynku środki do znieczulenia Czytaj dalej
 • RTG i Radiowizjografia

  Zdjęcie rentgenowskie umożliwia lekarzowi podjęcie właściwej decyzji o wyborze leczenia, jest niezbędne podczas leczenia kanałowego ze względu na konieczność uwidocznienia Czytaj dalej
 • 1

OTO CO MÓWIĄ NASI PACJENCI


Doskonali specjaliści, potrafią sprawić że uśmiech wygląda naprawdę pięknie. Sprzęt i gabinet najwyższej klasy.
-- Adam --

Polecam Panią Hanię.Jedyny dentysta.przy którym nie odjechałem.Bardzo miła atmosfera i zero bólu.Jakość wykonania super.Tak trzymać Pani Haniu.Pozdrawiam.
-- Sławek --

Ten gabinet polecam wszystkim tym, którzy boją się pójść do stomatologa. Pani Hania ma super podejście do pacjenta. Jest miła,delikatna i bardzo cierpliwa. Nic nie bolało, a ząbek został fachowo wyleczony.
-- Dagmara --