lek. dent. Hanna Szalast

 lek. dent. Hanna SzalastJestem lekarzem stomatologiem. Ukończyłam Wydział Lekarski oddział stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku w 2002r.

 Po rocznym stażu i uzyskaniu prawa wykonywania zawodu pracowałam w dwóch większych centrach stomatologicznych na terenie Rumi.

 W 2006 roku rozpoczęłam Indywidualną Praktykę Lekarską, a w 2008 przeniosłam ją do nowego gabinetu stomatologicznego w Rumi o nazwie HasDent.

 

 Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej, dziecięcej, protetyki i chirurgii. Najbardziej interesują mnie zagadnienia współczesnej stomatologii zachowawczej, szczególnie estetyka wypełnień kompozytowych, korekta kształtu i koloru zębów a w zakresie stomatologii odtwórczej nowoczesne metody małoinwazyjne (korony, mosty wykonywane na podbudowie z włókien szklanych, licówki).

 

Wpis do rejestru indywidualnych praktyk lekarskich Okręgowej izby lekarskiej w Gdańsku lek. dent. Hanna Szalast

Prawo wykonywania zawodu lekarza stomatologa lek. dent Hanna Szalast

 W swojej pracy staram się być precyzyjna, skrupulatna i cierpliwa, a umiejętność nawiązania dobrego kontaktu z Pacjentem i poczucie humoru zmniejsza stres przed wizytą nawet u tych najmłodszych. W swoją prace wkładam pasję, którą odziedziczyłam po swojej mamie.

 W celu utrzymania aktualnego stanu wiedzy nieustannie się dokształcam uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, seminariach i warsztatach. Daje to Państwu gwarancję najwyższej jakości wykonanych usług, zgodnych z światowymi trendami w dziedziniach stomatologii i protetyki. Poniezej prezentuję Państwu wybrane świadectwa i dyplomy.

Hanna Szalast